Wellness Hotel RELAX ***

Vitálny svet

Wellness hotela Relax***

Vitálny svet je miestom, kde telo a duša nachádzajú prirodzenúj rovnováhu. Je to miesto, kde príjemná architektúra 6 – tich rôznych sáun jaskynnými, rímskymi, slovanskými a ďalšími interiérmi, vonné esencie /aromaterapia/, relaxačná hudba /muzikoterapia/, vodné osvieženie /hydroterapia/ a oddychová časť – tepidárium, sú zárukou dokonalého oddychu. Už starí Rimania a Gréci využívali s veľkou obľubou parné sauny. Vedeli, že tento druh oddychu upevňuje zdravie a posilňuje obranyschopnosť organizmu.

Spojte príjemné s užitočným a prijmite naše pozvanie do Vitálneho sveta, kde stres a vyčerpanosť nemajú šancu.

Vitálny svet predstavuje celkový relaxačno – uvoľňujúci koncept s účinnými ošetreniami, ktorý sa opiera o špičkovú kozmetickú technológiu a zmyslové prostredie. Výsledkom týchto kúr je nielen krásna pokožka celého tela, ale aj harmonizácia tela a ducha.

Romantický Wellness pre páry

Ponúkame Vám možnosť stráviť príjemné chvíle s Vašou polovičkou a zregenerovať telo i myseľ v súkromí Wellnessu Relax v srdci Slnečných Jazier.

Táto akcia zahŕňa súkromný vstup do Vitálneho sveta pre dve osoby na jednu hodinu v cene 45€. Počas Vášho pobytu patrí celý Wellness iba vám dvom. Ostatní hostia ani personál nebudú mať to priestorov prístup.

Ako pozornosť dostanete od nás pri vstupe fľašu vína zdarma.

Viac informácií na webe Wellness Relax