Wellness Garni Hotel Relax

Vitálny svet

Wellness centrum Garni Hotela Relax

Vitálny svet je miestom, kde telo a duša nachádzajú prirodzenúj rovnováhu. Je to miesto, kde príjemná architektúra 6 – tich rôznych sáun jaskynnými, rímskymi, slovanskými a ďalšími interiérmi, vonné esencie /aromaterapia/, relaxačná hudba /muzikoterapia/, vodné osvieženie /hydroterapia/ a oddychová časť – tepidárium, sú zárukou dokonalého oddychu. Už starí Rimania a Gréci využívali s veľkou obľubou parné sauny. Vedeli, že tento druh oddychu upevňuje zdravie a posilňuje obranyschopnosť organizmu.

Spojte príjemné s užitočným a prijmite naše pozvanie do Vitálneho sveta, kde stres a vyčerpanosť nemajú šancu.

Vitálny svet predstavuje celkový relaxačno – uvoľňujúci koncept s účinnými ošetreniami, ktorý sa opiera o špičkovú kozmetickú technológiu a zmyslové prostredie. Výsledkom týchto kúr je nielen krásna pokožka celého tela, ale aj harmonizácia tela a ducha.

Romantický Wellness pre páry

Ponúkame Vám možnosť stráviť príjemné chvíle s Vašou polovičkou a zregenerovať telo i myseľ v súkromí Wellnessu Relax v srdci Slnečných Jazier.

Táto akcia zahŕňa súkromný vstup do Vitálneho sveta pre dve osoby na jednu hodinu v cene 45€. Počas Vášho pobytu patrí celý Wellness iba vám dvom. Ostatní hostia ani personál nebudú mať to priestorov prístup.

Ako pozornosť dostanete od nás pri vstupe fľašu vína zdarma.