Wellness Garni Hotel Relax

Spa etiketa

Návšteva wellness centra by mala byť pre každého hosťa skutočným zážitkom. Preto je nevyhnutné rešpektovať právo všetkých klientov na ich súkromie a pokoj. Tak nám pomôžete vytvoriť harmonické prostredie vhodné pre relax a oddych.

Odporúčame klientom, aby minimálne 1 hodinu pred plánovanou wellness terapiou nekonzumovali žiadne jedlo . Zároveň Vás prosíme, aby ste dodržiavali pitný režim najmä ak ste pred plánovanou Wellness terapiou využili teplotne náročné služby (napr. sauny, termálny bazén a pod.).

Vo wellness Vám radi poskytneme skrinku na osobné veci. Žiadame všetkých hostí, aby v bazénovej časti nosili plavky. Pri vstupe do sáun žiadame všetkých klientov, aby si mokré plavky vyzliekli a do sáun vstupovali zabalení v plachte. Plachtu poskytneme na recepcii hotela.

Pri závažnejších zdravotných problémoch nie je možné absolvovať určité wellness služby. Poraďte sa prosím o vhodnom výbere wellness služby hlavne so svojim lekárom, alebo na recepcii . Prosíme Vás, aby ste nás informovali o Vašom zdravotnom stave alebo o zraneniach, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na Váš zdravotný stav po vykonaní wellness služby. Väčšina terapií nie je vhodná pre tehotné ženy a osoby do 15 rokov.

Prosíme klientov, aby si nenosili do priestorov wellness žiadne jedlo. Nápoje v plastových fľašiach si klienti môžu zakúpiť na recepcii. Konzumácia nápojov v sklenených fľašiach a pohároch nie je povolená.

Deti mladšie ako 15 rokov musia byť sprevádzané zodpovednou dospelou osobou a vstupujú na riziko doprevádzajúcej osoby. Wellness centrum je pre deti mladšie ako 15 rokov prístupné od 08:00 – 19:00. Po 19:00 hod. je wellness centrum prístupné len pre osoby staršie ako 15 rokov.